LAPACONTROL TEAM

Ing. Aleš Chlachula

prof. Ing. Jan Mareček, DrSc.JEDNATEL

Autorizace, člen české komory autorizovaných inženýrů a techniků, 20 let praxe v dozorování staveb, stavebního inženýringu, řízení a samotné výstavby a rekonstrukce staveb. Bohaté zkušenosti s technickým vedením, realizací staveb a vlastními investorskými projekty.

Ing. Petr Mlčoch

Ing. Petr MlčochJEDNATEL, ZNALEC

Soudní znalec jmenovaný ministrem spravedlnosti ČR pro obor stavebnictví, absolvent kvalifikačního studia na Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně, praxe ve výstavbě, v projekční kanceláři a v dozorování staveb při výstavbě včetně oprav a rekonstrukcí.

Mgr. Jarmila Mlčochová

Mgr. Jarmila MlčochováBYTOVÝ DESIGN A PORADENSTVÍ

Několikaletá praxe v bytovém designu a poradenství nejen při rekonstrukcích bytů a kanceláří. Spolupracuje s našimi klienty při rekonstrukcích nebo opravách nemovitostí. Pomáhá našim klientům s rozhodnutím, zda provést kompletní rekonstrukci bytu či domu, nebo vhodně upravit jejich stávající dispozici. Klienti oceňují i její poradenství při úpravě vzhledu nemovitostí a při designu interiérů - obchodní či kancelářské prostory, dům či byt jsou lépe prodejné, pronajmutelné nebo se Vám v nich bude lépe pracovat či bydlet.